چطوری فعالیت‌های جدید رو با پیاده «تجربه» کنیم؟

تا به حال برای شما هم حتما پیش آمده که از تفریح‌های تکراری خسته شوید و دنبال یک کار جدید بگردید؟ یا اینکه دوست داشته باشید سراغ یک کار تازه بروید ولی به خـــاطر نداشتن یک همـــــراه، منصرف شوید؟ پیاده فاصله‌ی بین خواستن یک فعالیت جدید و انجام دادن آن را کوتاه می‌کنــــــد و با معرفی فعالیت‌های متنوع در کنار راهنمایی آدم‌های کاردرست، تو را به کسب تجربه‌‌های جدیـد دعوت می‌کند. در وب‌سایت پیـاده می‌توانید فعالیت مورد علاقه خود را را ببینید، بخرید و در نهایت تجربه‌ کنید.

ابزارها و تکنولوژی‌ها React.js Next.js Ant Design

مرور کلی

در وب‌سایت پیاده با توجه به اینکه سئوی آن بسیار اهمیت داشت و همین‌طور تمام endpoint ها به صورت restful پیاده سازی شده بود تصمیم بر این شد که از react.js برای رابط کاربری آن استفاده شود و برای ایندکس شدن در موتورهای جستجو آن را به صورت سرور ساید رندرینگ پیاده سازی کردیم و همچنین برای گرید و لی اوت اصلی از ant design کمک گرفته شد.

شهر مثل هر آدم یا پدیده‌ی‌ دیگری گذشته‌ای داشته است، در حال زندگی می‌کند و به آینده چشم‌ دوخته است. پیاده هر سه‌ زمان را زیر نظر دارد و همگام با سرعت شهر پیش میرود. چیزی که در تهران فراوان است اتفاق و رویداد و برنامه‌ است. پیاده یک بستر برای ارائه پیشنهاد‌های متنوع برای تفریح کردن در شهر شماست.ما در پیاده با استفاده از تکنولوژی‌ سعی داریم بهترین پیشنهادها را در کمترین زمان به مخاطبین برسانیم تا زمینه‌ای برای پیوند شهر و شهروند ایجاد کنیم.

تجربه‌ی پیاده‌گردی در تهران

اگر شما هم به دنبال یک تفریح جدید می‌گردید، همین حالا وارد وب سایت پیاده شوید و یا اپلیکیشن پـیــاده را نصب کنید و برای به دست آوردن تجربه‌های نو دست‌ به ‌کار شوید!