بزرگترین همایش برنامه نویسی
جاوا اسکریپت و ری اکت
در ایران، تهران

همایش ری اکت کانف یک گردهمایی بزرگ از برنامه نویسان، دانشجویان و مجموعه های استارتاپی و مدیران سراسر کشور است که با هدف ارتقا سطح علمی برنامه نویسان، آشنایی برنامه نویسان با یکدیگر، آشنایی محیط دانشجویی با بازار کار و شبکه سازی افراد هر ساله در تابستان برگزار می شود

همایش ری اکت Reactconf

اشتراک گذاری دانش توسط کسانی که ری اکت را توسعه می دهند و دوست دارند.

چرا ری اکت کانف

امروزه ری اکت جایگاه بسیار خوبی را در دنیای رابط کاربری پیدا کرده است و در بسیاری از کشور ها همایش ها و دورهمی های زیادی توسط برنامه نویسان آن برگزار میشود، در ایران نیز ری اکت کانف را هست نما برگزار میکند.

چشم انداز

شبکه سازی و ایجاد یک کامیونیتی از برنامه نویس ها می تواند یک مزیت خیلی بزرگ باشد اما چشم انداز آینده میتواند استعداد یابی برنامه نویس های جوان و باهوش باشد. قصد داریم بستری برای استعدادیابی و کشف نیروهای جدید ایجاد کنیم.

تاریخچه ری اکت کانف

۱۳۹۷

سالن معلم واقع در سعادت آباد با ظرفیت ۵۰۰ نفر بیش از ۱۳ سخنران از برنامه نویس های مطرح کشور و پنل گفتگویی با حضور مدیران و برنامه نویسان با سابقه در زمینه فناوری اطلاعات.

۱۳۹۸

سالن باغ موزه دفاع مقدس اراضی عباس آباد با ظرفیت بیش از ۷۰۰ نفر در دو سالن خلیج فارس به عنوان سالن اصلی و هویزه به عنوان سالن ورکشاپ بود که با حضور بیش از ۱۷ برنامه نویس برای سخنرانی و پنل گفتگویی با موضوع رابطه دانشگاه و بازار کار برگزار شد.

بسازید، دیده شوید و توسعه یابید.

اهداف ری اکت کانف :

بزرگترین و مهمترین هدف همایش در اولویت اول آشنایی محیط دانشگاهی با بازار کار و در کنار آن بیان تجربه توسط سخنزان ها بود. همه میدانیم حلقه بی نهایتی به نام بازار وجود دارد که این روزها گریبان گیر مجموعه ها و افراد شده است . شرکت ها، استارتاپ ها و مجموعه های فنی به دنبال نیروی کار متخصص هستند و تازه ها کارها، دانشجویان و فارغ الحتصیلان نمیتوانند کار مورد نیاز خود را برای شروع پیدا کنند تا زمانی که بستری برای ارتباط دانشگاه و دانشجویان وجود نداشته باشد این مشکل پا بر جاست، میتوان با ایجاد بستری همچون همایش های کاربردی و فنی، برگزاری ورکشاپ های عملی و آموزش های کاربردی این مشکلات را به حداقل رساند و هدف ما در ری اکت این است که بتوانیم پلی بین دانشگاه و بازار کار ایجاد نماییم.

رشد دانش علمی

مهمترین هدف ری اکت کانف رشد و توسعه دانش علمی و فنی برنامه نویسان بوده است

بازار کار

یکی از مهمترین معضل های امروز دنیای نرم افزار در ایران مشکل بازار کار است. سعی بر این شد تا با وجود برنامه های تعیین شده به بهبود وضعیت بازار کار کمی شود

آشنایی دانشگاه با بازار

دوری دانشگاه از بازار کار یکی مشکلات دانشجوها و فارغ التحصیل ها است، سعی بر این شد تا این موضوع به چالش کشید شود و پیشنهاد هایی داده شود

ویژگی های ری اکت کانف

شبکه سازی

در آخرین رویداد ری اکت کانف بیش از ۷۰۰ نفر شرکت کرده بودند که فرصت بسیار مناسبی برای شبکه سازی، استخدام و به دست آوردن فرصت شغلی مناسب بود.

حضور سخنرانان با دانش و تجربه

مهمترین ویژگی هر گردهمایی باید بار علمی آن باشد. برنامه نویسان و اساتید مجربی سخنرانان همایش بوده اند از جمله برنامه نویسان اسنپ، دیجی کالا، کافه بازار، پیاده، کلیک یاب و ...

کارگاه های آموزشی

همزمان با اجرای سخنرانی ها ۵ کارگاه آموزشی هم برگزار شد که بشدت مورد استقبلال قرار گرفت و چند برابر ظرفیت سالن ورکشاپ، شرکت کننده ها حضور داشتند.

همایش ری اکت ایران
در رسانه ها.

ری اکت کانف در رسانه های مجازی و فیزیکی زیادی دیده شد و مخاطبین از طریق آن ها آشنایی بیشتری با همایش و برنامه های همایش پیدا کردند

رسانه های فیزیکی
 • مرکز آموزشی ارژنگ و CIW در ایران
 • کارخانه نوآوری و مجموعه زاویه و مجموعه هم آوا
 • فضای اشتراکی پارادایس هاب
 • پارک علم و فناوری پردیس
 • دانشگاه امیرکبیر – تهران - خواجه نصیر
رسانه های مجازی
 • کانال های انجمن های علمی دانشگاه های بهشتی – تهران – خوجه نصیر – امیر کبیر – علم و صعنت
 • شبکه نوآوری تهران – مجموعه نوسازی عباس آباد - مجموعه فرهنگی تبیان
 • وب سایت کوئرا – هم آوا – ایران سرور – پونیشا – جاوا کاپ – توانیتو – ویرگول و ...
آمار هایی از ری اکت کانف

موفقیت هایی که ری اکت کانف تاکنون به دست اورده است.

ری اکت کانف در این مدت دو سال که برگزار شد تقریبا با رکورد های بی نظیری مواجه شد که میتوان از آن ها به عنوان یک موفقیت بسیار بزرگ یاد کرد.

 • ترند شدن هشتگ reactconf در روز برگزاری همایش
 • حضور گروهی بیش از ۴۰ شرکت نرم افزاری و استارتاپ در همایش
 • گواهی نامه اینترنتی شرکت در همایش
 • نمایش بیش از ۱۵۰۰۰ بازدید یکتا از سایت، در تنها دو ماه قبل از برگزاری همایش

700+

شرکت کننده

2000+

کاربر فعال

1600+

شرکت کننده آنلاین

10000+

توییت

شبکه‌های اجتماعی

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

می خواهید ری اکت یاد بگیرید؟
دوٰره آموزشی ری اکت (React.js) در
هست نما آکادمی

ثبت نام و اطلاعات بیشتر