گردهمایی بزرگ
برنامه نویسان ایران
کدرکانف

Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. هر ساله در آخرین پنجشنبه مرداد کدرکانف با موضوعات گوناگون برنامه نویسی از تکنولوژی های جدید و تجربه های جدید با حضور برنامه نویسان مطرح ایران برگزار می گردد.

همایش کدرکانف coderconf

اشتراک گذاری دانش توسط کسانی که برنامه نویسی میکنند و آن را دوست دارند.

چرا کدرکانف

اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. در کدرکانف سعی میکنیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم

چشم انداز

شبکه سازی و ایجاد یک کامیونیتی از برنامه نویس ها می تواند یک مزیت خیلی بزرگ باشد اما چشم انداز آینده میتواند استعداد یابی برای برنامه نویس های جوان و باهوش باشد.ما قصد داریم بستری برای استعدادیابی و کشف نیروهای جدید ایجاد کنیم.

تاریخچه کدرکانف

۱۳۹۴

کدرکانف ۱ در آخرین پنجشنبه مرداد ۱۳۹۴ از ساعت ۸ الی ۱۸ در تهران برگزار شد. ۲۱ مقاله در این همایش تائید شده بودند که با توجه به محدودیت های موجود ۱۳ مقاله توسط نویسندگان در روز همایش ارائه شد.

۱۳۹۵

در سال ۱۳۹۵ بورد های کدرکانف متوع تر شدند و ,HTML, Python, Java, PHP JavaScript, CSS را نیز شامل گردید که با استقبال برنامه نویس های بیشتری مواجه شد.

۱۳۹۶

کدرکانف ۱۳۹۶ که در آخرین پنجشنبه مرداد ماه برگزار شد، سعی بر این داشت تا بورد های تخصصی وسعت بیشتری پیدا کند که علاوه بر موضوعات قبلی شاخه های Android و DevOps نیز به آنها افزوده شود.

۱۳۹۷

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد، سال ۱۳۹۷ نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript

بسازید، دیده شوید و توسعه یابید.

اهداف کدرکانف :

بزرگترین و مهمترین هدف همایش در اولویت اول آشنایی محیط دانشگاهی با بازار کار و در کنار آن بیان تجربه توسط سخنزان ها بود. همه میدانیم حلقه بی نهایتی به نام بازار وجود دارد که این روزها گریبان گیر مجموعه ها و افراد شده است. شرکت ها، استارتاپ ها و مجموعه های فنی به دنبال نیروی کار متخصص هستند و تازه کارها، دانشجویان و فارغ التحصیلان نمیتوانند کار مورد نیاز خود را برای شروع پیدا کنند تا زمانی که بستری برای ارتباط دانشگاه و دانشجویان وجود نداشته باشد این مشکل پا بر جاست، میتوان با ایجاد بستری همچون همایش های کاربردی و فنی، برگزاری ورکشاپ های عملی و آموزش های کاربردی این مشکلات را به حداقل رساند و هدف ما در کدرکانف این است که بتوانیم پلی بین دانشگاه و بازار کار ایجاد نماییم.

رشد دانش علمی

مهمترین هدف کدرکانف رشد و توسعه دانش علمی و فنی برنامه نویسان بوده است

بازار کار

یکی از مهمترین معضل های امروز دنیای نرم افزار در ایران مشکل بازار کار است. سعی بر این شد تا با وجود برنامه های تعیین شده به بهبود وضعیت بازار کار کمی شود

آشنایی دانشگاه با بازار

دوری دانشگاه از بازار کار یکی مشکلات دانشجوها و فارغ التحصیل ها است، سعی بر این شد تا این موضوع به چالش کشید شود و پیشنهاد هایی داده شود

ویژگی های کدرکانف

شبکه سازی

در آخرین رویداد کدرکانف بیش از ۵۰۰ نفر شرکت کرده بودند که فرصت بسیار مناسبی برای شبکه سازی، استخدام و به دست آوردن فرصت شغلی مناسب بود.

حضور سخنرانان با دانش و تجربه

مهمترین ویژگی هر گردهمایی باید بار علمی آن باشد. برنامه نویسان و اساتید مجربی سخنرانان همایش بوده اند از جمله برنامه نویسان اسنپ، دیجی کالا، کافه بازار، پیاده، کلیک یاب و ...

کارگاه های آموزشی

همزمان با اجرای سخنرانی ها ۶ کارگاه آموزشی هم برگزار شد که بشدت مورد استقبلال قرار گرفت و چند برابر ظرفیت سالن ورکشاپ، شرکت کننده ها حضور داشتند.

آمار هایی از کدرکانف

موفقیت هایی که کدرکانف تاکنون به دست اورده است.

کدرکانف در این مدت چهار سال که برگزار شد تقریبا با رکورد های بی نظیری مواجه شد که میتوان از آن ها به عنوان یک موفقیت بسیار بزرگ یاد کرد.

  • ترند شدن هشتگ کدرکانف در روز برگزاری همایش
  • حضور گروهی بیش از ۶۰ شرکت نرم افزاری و استارتاپ در همایش
  • گواهی نامه اینترنتی شرکت در همایش
  • نمایش بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید یکتا از سایت، در تنها دو ماه قبل از برگزاری همایش

500+

شرکت کننده سالیانه

3000+

کاربر فعال

۱۵۰۰+

شرکت کننده آنلاین

۳۰۰+

مقاله ارسالی

شبکه‌های اجتماعی

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

می خواهید ری اکت یاد بگیرید؟
دوٰره آموزشی ری اکت (React.js) در
هست نما آکادمی

ثبت نام و اطلاعات بیشتر