تاسیس برند نیمانی

نام NIMANY با افزودن مخفف اسم شهر نیویورک به انتهای نام نیما بوجود آمده است. اولین سری از لباس‌های ایجاد شده شامل نقل قول‌هایی از شاعران ایرانی مانند حافظ و مولانا بود. سپس با به کار بردن طرح های گرافیکی در متن های نوشته شده، الگوهای جدیدی ایجاد شد که هیچ پیام رسمی خاصی را نشان نمی‌داد، بلکه زیبایی تایپوگرافی فارسی را بر روی یک لباس به نمایش می گذاشت. در ابتدا لباس‌های این برند توسط چند بوتیک در سراسر آمریکا عرضه می‌شد که مورد استقبال قرار گرفت.
ابزارها و تکنولوژی‌ها UI/UX Design Adobe XD

مرور کلی

نیمانی یک برند لوکس است پس وب سایت نیمانی باید یک سبک بسیار خاص از فشن باشد در طرحی که قرار شد برای نیمانی پیاده شود سعی شد تا از فضا سازی مینیمال و رنگ های جذاب استفاده شود تا طرح های نیمانی بتوانند خیلی خوب در سایت دیده شوند.

برند نیمانی در سال ۲۰۰۴ میلادی ثبت شد. ۲ سال پس از آنکه غول جستجوی اینترنت (گوگل)، یوتیوب را با مبلغ ۱.۶ میلیارد دلار شکار کرد. نیما با مشارکت تیم تولیدش، محصولاتی تحت برند NIMANY روانه بازار کرد. تی شرت های او، به زبان فارسی بود. به خط نستعلیق زیبا مشکی که حاوی اشعاری از حافظ شیرین سخت و حضرت مولانا بود و در آمریکای ۱۴ سال پیش، اقدامی قابل تحسین و یونیک به حساب می‌آمد.

هـــــــــ

طراحی برند نیمانی در زمینه اکسسوری واقعا ستودنی است ، حرف ه در طراحی این برند از ارکان اصلی به شمار می رود. در مدت زمان کمی بیش از ۱۰۰۰۰ قطعه از این طراحی به فروش رسید و تا کنون توسط سایر برندهای جواهرات چندین بار کپی شده‌ است.