چرا سامانه‌ی هست‌نما؟

هست‌نما شاپ و سیستم مدیریت محتوای هست‌نما، سامانه‌ای بهینه و قدرتمند برای مدیریت چندزبانه‌ی محتوا بر بستر وب است. سایت‌های کوچک و بزرگ، از یک ویترین فروشگاهی ساده گرفته تا مجموعه‌ی بزرگی هم‌چون وب‌سایت نظام مهندسی، از یک سایت شخصی کوچک گرفته تا یک پورتال سازمانی مجهز، با بستر هست‌نما شاپ و یا مدیریت محتوای هست‌نما استقرار پیدا می‌کنند و با توجه به نیازها، از منابع آن استفاده می‌نمایند.

ابزارها و تکنولوژی‌ها .NET Core Elastic Search React.js Next.js Ant Design

مرور کلی

شاید بسیاری از افراد تصور کنند استفاده از سیستم‌های وردپرس، جوملا و ... کار سختی نیست و می‌شود یک فروشگاه اینترنتی را به راحتی راه‌اندازی کرد اما آن‌ها دردسرهای بسیار زیادی دارند هم برای نگه‌داری و هم برای توسعه چون به مرور سرشار از پلاگین‌های مختلف می‌شوند و توسعه‌ی آن‌ها به مرور زمان بسیار سخن خواهد بود! اما داشتن یک فروشگاه اینترنتی شخصی برای یک مجموعه می تواند مزیت‌های زیادی به همراه داشته‌باشد از جمله مدیریت آسان‌تر و توسعه‌ی امکانات دل‌خواه خود.

  • امکان ایجاد تغییرات و تنظیمات فروشگاهی فقط با چند کلیک
  • امکان افزودن محصول بر اساس ویژگی‌ها و قیمت‌های مختلف
  • امکان ایجاد پرداخت متفاوت بر اساس شرایط مختلف همانند آستانه‌ی خرید، بازه زمانی خرید و ...
  • امکان ایجاد بی‌نهایت دسته‌بندی
  • رعایت تمام موارد مربوط به سئوی داخلی وب‌سایت و طراحی شده با آخرین نسخه react.js و next.js
  • امکان ایجاد بلاگ همراه با دسته‌بندی و صفحات داخلی
بستر فروشگاهی هست‌نما با‌ آخرین تکنولوژی‌های روز و با رعایت استاندارد‌های RESTful نوشته شده‌است و می‌توان خیلی راحت آن را به کلاینت‌های مختلف متصل کرد. برای رابط کاربری این سامانه از آخرین نسخه react استفاده شده و تمام ویژگی‌های مربوط به استاندارد‌های کد رعایت شده‌است و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توان آن را توسعه و یا ارتقا داد.

امکانات بر اساس نیازها

برای توسعه‌ی سیستم این فروشگاه هیچ‌گونه محدودیتی نیست و بنابر نیازهای کارفرما می‌توان ویژگی‌های آن را توسعه داد.