حرفه ای یاد بگیر

هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان مستعد از دانشگاه‌ها فارغ التحصیل می‌شوند، ولی به دلیل دانش آکادمیک که معمولا با نیاز بازار کار متفاوت است موفق به اشتغال سریع یا گرفتن پروژه‌های کاری نمی‌شوند. ما نیز همانند همه دانشجویان پس از پایان تحصیل با چنین مشکلی روبرو بوده ایم. عدم اطمینان بازار کار به تخصص‌های فارغ التحصیلان و هزینه بالای یافتن و به کارگیری نیروی مناسب ، این چرخه را دشوار تر می‌کند. نیاز صنعت و بازار کار به تخصص‌هایی که بسیاری از دانشجویان به علت‌های مختلف نمی‌توانند آن‌ها را کسب کنند، اشتغال را برای کارجویان و یافتن نیروی کار مناسب را برای صاحبان کسب و کار دشوار کرده است. ما با هدف قراردادن این گپ میان آموزش آکادمیک و بازار کار با تلاش برای ارائه برترین دوره‌ها برای جامعه مهندسین در راستای کاهش این فاصله تلاش هستیم.

ابزارها و تکنولوژی‌ها Go Lang React.js Next.js Ant Design

مرور کلی

سیستم آموزال با توجه به استریمینگ آنلاین و حجم ورودی بالای آن نیاز به سیستمی داشت که بتوان ساخت یافته و قابل توسعه آن را طراحی کرد بنابراین با زبان Go توسعه داده شد و برای توسعه رابط کاربری آن از React و ant design استفاده شد اما چون وب سایت آموزال نیاز به ایندکس شدن در گوگل داشت با next.js به صورت سرور ساید رندرینگ پیاده سازی شد.

آموزال در باب خدمات خود نوشته است که ما با هدف افزایش کیفیت آموزش و تحقق عدالت آموزشی وارد حوزه آموزش مجازی شدیم، تمام تلاش ما ارائه محتوای با کیفیت و کاربردی برای دانشپذیران و کارجویان شاخه فنی مهندسی است تا هرچه بیشتر مهارت‌های کارجویان و نیاز‌های بازار کار تطابق بیشتری داشته باشند و نیرو‌های مستعد به بهترین شکل ممکن در مناسب ترین پست متناسب با توانایی‌هایشان به کار گرفته شوند. امیدواریم که با حمایت و بازخورد‌های شما هر چه بهتر در این مسیر گام برداریم.

اتصال به صنعت

یکی از اهداف آموزال تولید محتوا مطابق با نیاز صنعت به کمک حرفه‌ای هاست، آموزش‌های ما با متخصصینی که در صنعت فعال هستند و به نیاز بازار کار شناخت دارند تهیه شده است.