بازی مرگن چیست؟

بازی مرگن، یک اپلیکیشن موبایل است که با هدف افزایش سطح دانش و اطلاعات عمومی مردم از یک‌سو، و سرگرم کردن و پر کردن اوقات فراغت عموم مردم به شکلی مفید و کارا از سوی دیگر، طراحی و پیاده‌سازی شده است. این اپلیکیشن بستری را فراهم می‌آورد که کاربران بتوانند قدرت و سطح دانش و اطلاعات عمومی خود را محک بزنند و همدیگر را به مبارزه و مسابقه دعوت کنند.

ابزارها و تکنولوژی‌ها React-Native IOS Android

مرور کلی

این بازی در واقع یک اپلیکیشن Quiz است که کاربران با شرکت در این بازی و انتخاب گروه‌های سوالات در قسمت‌های مختلف و پاسخ به سوالات مشابه، به ازای هر پاسخ صحیح یک امتیاز کسب می‌کنند و در انتهای هر بازی، کاربری که امتیاز بالاتری را از مجموع امتیازات ممکن کسب کند، به عنوان برنده شناخته خواهد شد.

کاربر در هر بازی فارغ از برد، مساوی یا شکست امتیاز و تجربه‌ی کاربر را افزایش خواهد داد. هر کاربر به تناسب امتیازات و تجربه‌ی کسب شده می‌تواند به مراحل بالاتر صعود کند و با حریفان قدرتمندتر مسابقه دهد. کاربران بر اساس میزان فعالیت و کیفیت امتیازات و مسابقاتی که انجام می‌دهند، در آسمان‌های مختلف می‌توانند زندگی کنند. بهترین و ماهرترین کاربران، امکان صعود به آسمان هفتم و هم‌نشینی با مرگن را خواهند داشت که بالاترین جایگاه ممکن در این بازی است و کاربر برای رسیدن به آن بایستی تلاش و کوشش فراوان و دانش و اطلاعات بسیار بالایی داشته باشد.

به یادگیری معتاد شوید!

بازی کن و مهارت بگیر