پنل سازمانی اسنپ چیست؟

با پنل سازمانی، یک کسب‌ و کار می‌تواند هم‌زمان از چهار سرویس اسنپ، بدون سقف تعداد سفر، استفاده کند و نیاز خود را در سریع‌ترین زمان برطرف سازد.

پنل سازمانی یک سامانه‌ی تحت وب است که برای ارسال درخواست سفر برای چندین نفر به صورت همزمان طراحی شده‌است. هدف این محصول، پاسخ‌گویی به نیاز سفرهای درون شهری کارکنان سازمان‌های بزرگ است.

ابزارها و تکنولوژی‌ها VueJS Vuex Material Design

مرور کلی

به دلیل وجود نمایشگاه تلکام و محدودیت زمانی بسیار زیادی که وجود داشت حداکثر ۳ هفته برای نسخه یک این پنل زمان بود که تصمیم گرفتیم از متریال دیزاین و Vue.js استفاده کنیم و برای نگه‌داری استیت هر کاربر از Vuex State Management استفاده شد.

  • حمل‌و‌نقل کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌ها را با کیفیت بالا و قیمت مناسب مدیریت می‌کند.
  • برای نیروهای سازمان‌ها و شرکت‌ها آرامش خیال فراهم می‌کند، تا نگرانی کمتری در مورد حمل‌ونقل خود به محل کارشان داشته‌باشند و تمرکزشان در کار بیشتر شود.
  • گزارش‌ جامع از سفرهای سازمانی تهیه می‌کند.
  • تمامی اطلاعات مربوط به سفر در پنل اسنپ ثبت می‌شود و کارکنان را از رسید تن‌خواه و فاکتور سفر بی‌نیاز می‌سازد.
  • هزینه‌های حمل‌ونقل سازمانی را مدیریت می‌کند و با برنامه‌ریزی مدون کاهش می‌دهد.
سازمان‌ها با ارائه شماره تلفن و آدرس ایمیل کارمندان می‌توانند از مزایای کد سازمانی اسنپ بهره‌مند شوند. کد تعریف شده تنها برای فهرست تهیه‌شده قابل استفاده خواهدبود. در صورتی که کارمندان در سفرهای خود از این کد استفاده کنند هزینه سفر از حساب اسنپ سازمان کسر خواهدشد. مانند پنل سازمانی، استفاده‌کنندگان از کد سازمانی نیز می‌توانند گزارش‌های دوره‌ای خود را از اسنپ به صورت نسخه‌ی دیجیتالی و کاغذی دریافت کنند.
در نسخه‌ی سازمانی اسنپ بر خلاف اپلیکیشن اصلی می‌توانند برای مجموعه‌ی خود و کارمندان خود هم‌زمان چندین سفر بگیرند و آنها را مدیریت نمایند.

بیشترین ابتکار عمل برای یک سازمان

این روش برای سازمان‌هایی تعبیه شده که درخواست‌های متفاوتی دارند و نیاز است که در طول روز جابه‌جایی‌های بسیاری را انجام دهند. در این حالت یک سازمان می‌تواند از طریق یک صفحه وب به نشانی http://corporate.snapp.ir به تمام امکانات اسنپ دسترسی داشته باشد. این پنل به سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا از چهار سرویس اسنپ‌اکو، اسنپ‌پلاس، اسنپ‌رُز و اسنپ‌باکس استفاده کنند و به صورت همزمان به تعداد دلخواه درخواست سفر دهند.